Szukanie zaawansowane
Regulamin

Świat Technologii to internetowa społeczność użytkowników, którzy tworzą recenzje i dzielą się opiniami na temat produktów. Aby stworzyć społeczność użytkowników, którzy w dobrej wierze wymieniają się swoimi opiniami i poglądami, zdecydowaliśmy się wprowadzić wytyczne, które powinny przemawiać do zdrowego rozsądku każdej osoby odwiedzającej nasz serwis.

Następujące zachowania są niedozwolone:

 1. Oszukiwanie - rozumiemy przez to tworzenie więcej niż jednego konta, aby sztucznie poprawić ocenę lub pozycję jakiegokolwiek produktu lub też liczbę oddanych na niego głosów. Wszystkie czynności zmierzające do wpłynięcia na pozycję, ocenę lub liczbę głosów danego produktu bedą uznane za oszukiwanie.
   
 2. Szerzenie nienawiści - szczególnie w odniesieniu do rasy, preferencji seksualnych, wieku, płci czy też stanu zdrowia.
   
 3. Groźby i nękanie - mamy tutaj na myśli grożenie i nękanie recenzentów Świat Technologii. Możesz nie zgadzać się z tym co piszą inni, ale zadbaj o to, abyś komunikował różnicę zdań w cywilizowany sposób.
   
 4. Plagiaryzm - zabraniamy kopiowania i zamieszczania w Świat Technologii recenzji z innych stron internetowych. Każda recenzja powinna być w pełni opracowana przez użytkowniką ją dodającego.
   
 5. Publikowanie niecenzuralnych treści - dotyczy to wszystkich treści zamieszczanych w Świat Technologii bez względu czy są to recenzje, rankingi czy też strona własnego profilu.
   
 6. Pisanie nie na temat - komentarze, które nie są związane z recenzowaną rzeczą lub rankingiem będą usuwane.
   
 7. Spam - nie wolno przesyłać innym użytkownikom Świat Technologii komercyjnych ofert. Nie zgadzamy się również na publikowanie tej samej recenzji dla kilku różnych produktów.
   
 8. Wzywanie do akcji - np. namawianie użytkowników do tego, aby wspólnie głosowali lub nie głosowali na dany produkt lub wzywanie do bojkotu.
   
 9. Podawanie danych personalnych jakichkolwiek osób, w szczególności jeżeli są to przedstawiciele recenzowanych firm / organizacji. Nie wolno zamieszczać nazwisk, adresów fizycznych, adresów email, telefonów, itd.

Każde zachowanie, które w naszej ocenie nie jest zgodne z prezentowanymi przez nas wartościami będzie powodować usunięcie konta lub ograniczenie uprawnień.

Jeżeli udało Ci się zaobserwować podejrzane zachowanie koniecznie poinformuj nas o tym. Niestety nie posiadamy mocy przerobowych umożliwiających wyjaśnienie każdemu użytkownikowi, dlaczego jego komentarz / ocena / produkt / news został usunięty.

Podsumowując - zachowuj się poprawnie, a nie spotkają Cię u nas żadne kłopoty!

Szybki kontakt

Partnerzy: