Szukanie zaawansowane

Live Gamer Portable

AverMedia ujawnia kolejne informacje o najbardziej kompaktowym urządzeniu do strumieniowania i przechwytywania obrazu z gier

Autor: Administrator · 02 lutego 2013, o godz. 22:38
Kategoria: Nowe, RTV, Audio, Video, PC, Dom, Internet · Tagi: avermedia, live gamer portable
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 677

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Firma AVerMedia Technologies, Inc., producent znany z branży multimediów, przedstawiła kolejne informacje dotyczące wyczekiwanego przez graczy Live Gamer Portable – mieszczącego się w dłoni urządzenia z łącznością USB, które pozwoli nagrywać i strumieniować rozgrywkę zarówno z PC i konsol.

Reklama

 • To narzędzie skierowane do wszystkich ambitnych graczy posiada wyjątkowo intuicyjny interfejs, sprzętową kompresję obrazu oraz zapewnia łatwą łączność z platformami gamingowymi. AVerMedia Live Gamer Portable to pierwsze na rynku rozwiązanie oferujące taką mobilność przy jednoczesnym zachowaniu zaawansowanej funkcjonalności.  

  Live Gamer Portable, mimo swoich kompaktowych rozmiarów, będzie wspierał wejściowy sygnał wideo w jakości 1080p@60. Złącza HDMI i component oraz wsparcie szerokiej gamy rozdzielczości pozwala na łatwą współpracę z rozmaitymi platformami: komputerami stacjonarnymi, laptopami, Xbox 360, PlayStation 3, czy Wii U. Co więcej, wbudowana funkcja sprzętowej kompresji H.264 gwarantuje mniejsze zaangażowanie CPU w proces nagrywania, tym samym zapewniając lepsze doświadczenia z gry oraz płynny obraz. Live Gamer Portable to także doskonała propozycja dla graczy chcących się dzielić swoimi dokonaniami. Wyjściowe pliki MP4 w niewielkim rozmiarze doskonale nadają się do szybkiego montażu i udostępniania. 

  Ze względu na swój rozmiar, Live Gamer Portable sprawdzi się nie tylko na biurku zapalonego gracza, ale także podczas wyjazdów i LAN party. Urządzenie waży zaledwie 107g, czyli mniej niż większość współczesnych smartfonów. Dzięki niewielkim rozmiarom i bezpośredniemu zasilaniu przez kabel USB, Live Gamer Portable nie sprawia problemów podczas używania w trasie czy na imprezie. To właśnie dla graczy chcących dokumentować swoje osiągnięcia nawet w czasie wyjazdów, firma AVerMedia wprowadziła tryb PC-free, dzięki któremu nowa nagrywarka zapisuje obraz z konsol w jakości 720p prosto na kartę SD, bez konieczności podłączenia do PC. 

  Wyposażony w autorskie oprogramowanie RECentral, Live Gamer Portable umożliwia wyjątkowo przejrzystą konfigurację wszystkich funkcji niezbędnych podczas strumieniowania. Urządzenie umożliwia przesyłanie obrazu wraz z komentarzem na żywo do platform takich, jak TwitchTV, own3D czy Ustream prosto z własnego konta oraz na własne ustawienia RTMP. Live Gamer Portable jest też kompatybilny z XSplit Broadcaster, dzięki czemu zapaleni gracze będą mogli wykorzystać bardziej zaawansowane funkcje. Wbudowany Hot Button oraz wskaźniki statusu LED pozwolą na łatwą obsługę, nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek. 

  Źródło: Informacja prasowa AVerMedia

  Szybki kontakt

  Partnerzy: