Szukanie zaawansowane

Samsung ST72

Aparat Samsung ST72 – idealne urządzenie w podróży

Autor: Administrator · 16 styczenia 2013, o godz. 17:45
Kategoria: Nowe, Foto · Tagi: Samsung, st72
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 663

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Samsung ST72 to nowy, stylowy aparat kompaktowy stworzony do robienia zdjęć w jasnych, żywych kolorach oraz nagrywania filmów HD.

Reklama

 • Matryca CCD 16,2 MPix, obiektyw szerokokątny 25 mm F2,5 oraz zoom optyczny 5x gwarantują wysoką jakość zdjęć w każdych warunkach, co w połączeniu z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości HD 720p sprawia, że jest to idealny sprzęt do zabrania na każdy wyjazd. 

  Dzięki funkcji Smart Auto dostępnej w modelu ST72 zdjęcia wyjdą doskonale za każdym razem. Po jej włączeniu aparat wykrywa i analizuje najważniejsze elementy danej sceny i automatycznie wybiera jeden z 16 dostępnych trybów, takich jak portret, ruch czy zachód słońca, aby zdjęcie było jak najlepsze. 

  Samsung ST72 oferuje ponadto funkcje Inteligentny filtr (Smart Filter)oraz Magiczna ramka (Magic Frame), które dają użytkownikowi szybki dostęp do wielu ciekawych efektów pozwalających edytować zdjęcia w zabawny i kreatywny sposób. Filtr ten obejmuje szeroką gamę efektów, takich jak kreskówka, rybie oko, retro czy obraz olejny, które można zastosować automatycznie przy robieniu zdjęcia, nadając mu unikalny wygląd. 

  Oprócz filtrów aparat jest wyposażony w System idealnego portretu (Perfect Portrait System), który przyspiesza i upraszcza robienie znakomitych zdjęć. To innowacyjne rozwiązanie obejmuje wiele przydatnych trybów, takich jak: uroda – tryb umożliwiający retusz fotografowanych osób, dzięki któremu ich skóra wygląda promieniście i zdrowo; wykrywanie twarzy – tryb automatycznego wykrywania twarzy wszystkich fotografowanych osób, który dostosowuje autofokus i czas naświetlania tak, aby zagwarantować najlepszy efekt; autoportret – innowacyjny tryb, który powiadamia użytkownika dźwiękiem, gdy fotografowana twarz znajdzie się centralnie przed obiektywem tak, aby każde tego typu ujęcie wyszło dobrze; uśmiech – tryb, w którym zdjęcie zostaje zrobione automatycznie po wykryciu uśmiechu na twarzach wszystkich fotografowanych osób; wykrywanie mrugnięć – tryb, w którym po wykryciu zamkniętych oczu u fotografowanych osób są robione kolejne zdjęcia tak, aby docelowo uzyskać ujęcie, w którym wszystkie oczy są otwarte; usuwanie czerwonych oczu – tryb automatycznego usuwania efektu czerwonych oczu. 

  Samsung ST72 jest wyposażony w obiektyw szerokokątny 25 mm, który w połączeniu z trybem panoramy na żywo umożliwia fotografowanie nawet wyjątkowo dużych lub szerokich scen. Wystarczy przytrzymać spust migawki i przesunąć aparat od jednego końca sceny do drugiego. Samsung ST72 wykonuje całą pracę samodzielnie, aby użytkownik mógł cieszyć się pięknymi panoramicznymi zdjęciami i dzielić się nimi z innymi osobami. 

  Aparat Samsung ST72 – specyfikacja 

  Matryca

  1/2,3’’ CCD 16,2 MPix

  Obiektyw

  Obiektyw z zoomem optycznym 5x, szerokokątny 25 mm, F2,5(W) ~ 6,3(T)

  Stabilizacja obrazu

  DIS

  Ekran

  Ekran TFT LCD 75 mm (3,0’’)

  ISO

  Auto, 80, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200

  Zdjęcia

  Format JPEG 16M, 14M, 12M Wide, 10M, 5M, 3M, 2M Wide, 1M

  Wideo

  MP4 (wideo: MPEG4, AVC/H.264, audio: AAC)

  1280x720 (30 kl./s, 15 kl./s), 640x480 (30 kl./s, 15 kl./s), 320x240 (30 kl./s, 15 kl./s)

  Wyjście wideo

  AV

  Funkcje dodatkowe

  Smart Auto, zdjęcie podzielone, ruch, uroda, zbliżenie, magiczna ramka, panorama na żywo, noc, zdjęcie seryjne

  Łączność Wi-Fi

  n/d

  Dołączone oprogramowanie PC

  i-Launcher

  Pamięć

  micro SD™

  Bateria

  BP70A

  Wymiary (SxWxG)

  94,4 x 57,95 x 17,7 mm

  Waga

  108 g (bez baterii)

  *Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, w tym (choć nie tylko) o jego zaletach, projekcie, cenie, komponentach, wydajności, dostępności i możliwościach, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań. 

  Źródło: Informacja prasowa Samsung

  Szybki kontakt

  Partnerzy: