Szukanie zaawansowane

Razer Edge

Gamingowy tablet Razer Edge najciekawszym urządzeniem CES 2013 według CNET

Autor: Administrator · 16 styczenia 2013, o godz. 12:14
Kategoria: Nowe, Dom, Inne · Tagi: CNET, Razer, Razer Edge
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 664

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Firma Razer™ - światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii, oprogramowania oraz zintegrowanych systemów dla graczy, z przyjemnością informuje o wyróżnieniu „Best of CES” przyznanemu przez serwis CNET najpotężniejszemu na świecie tabletowi do gier, Razer Edge.

Reklama

 • Urządzenie zdobyło nagrody we wszystkich kategoriach, do których zostało nominowane: Best Gaming, People’s Voice
  – w głosowaniu czytelników CNET – oraz Best of Show. 

  Razer Edge został doceniony za dostosowanie koncepcji tabletu do potrzeb współczesnych graczy oraz za wyznaczenie nowego kierunku, zarówno wszystkim urządzeniom tego rodzaju, jak i innym przenośnym systemom rozrywki. Razer Edge będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w I kwartale 2013. 

  „Już sam fakt, iż to właśnie gracze podjęli najbardziej kluczowe decyzje w procesie projektowania Razer Edge jest niesamowity.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „To właśnie gracze zdobyli tę nagrodę razem z nami. Jeszcze raz podkreślamy: PC gaming żyje i ma się dobrze!” 

  Zaprojektowany z myślą o graczach PC, Razer Edge łączy najlepsze cechy tabletu, PC i konsoli, zamykając je w eleganckiej formie przenośnego urządzenia z ekranem dotykowym. Edge to jedyny tablet z systemem Windows 8 oraz z procesorem Intel Core i dedykowaną kartą grafiki NVIDIA GeForce. Rozwój Razer Edge opierał się na zakrojonym na szeroką skalę procesie crowdsourcingu, w którym miliony graczy z całego świata zadecydowały o kluczowych cechach, takich jak specyfikacja, waga, grubość czy nawet cena. Cały proces odbywał się na stronach społecznościowych Razer i ustanowił precedens pośród producentów sprzętu. 

  Razer Edge to połączenie niesamowitej wydajności i kompaktowej – cienkiej i ważącej kilogram – formie. Urządzenie jest wyposażone w dotykowy ekran o przekątnej 10.1”, pamięć DDR3 RAM oraz najszybszy dysk twardy, zapewniający błyskawiczny start systemu i wszystkich najczęściej uruchamianych gier i programów. Dzięki natywnej obsłudze systemu Windows 8, już w momencie premiery Razer Edge będzie wspierał więcej aplikacji, niż jakikolwiek inny tablet. 

  Wśród dodatkowych akcesoriów znajdują się: wyposażony w funkcję wibracji kontroler, stacja dokująca z klawiaturą oraz stacja dokująca dedykowana HDTV.

  Tablet Razer Edge będzie dostępny w I kwartale 2013 r. w cenie od $999. 

  Więcej o Razer Edge

  To tablet, to PC, to konsola! Właściwie Razer Edge łączy cechy wszystkich tych urządzeń, będąc jednocześnie w pełni funkcjonalnym komputerem PC i najpotężniejszym tabletem na świecie. Co więcej, urządzenie posiada cztery, stworzone specjalnie z myślą o graczach, tryby pracy i umożliwia swobodną grę we wszystkie znane z PC tytuły i na wygodną obsługę aplikacji.
  To sami gracze przyczynili się do powstania najpotężniejszego tabletu na świecie i jednocześnie jedynego systemu rozrywki, łączącego technologię Intel i NVIDIA. Potężny procesor Intel® Core™ 3. generacji sprawia, że nawet najnowsze i najbardziej zaawansowane gry PC działają płynnie, a karta grafiki NVIDIA GeForce gwarantuje olśniewającą grafikę. Razer Edge to pierwszy tablet stworzony dla liczącej 300 milionów społeczności graczy PC.

  Więcej informacji o Razer Edge na: www.razerzone.com/edgepro.

   

  Sugerowana/Orientacyjna cena: 999$

  Źródło: Informacja prasowa Razer

  Szybki kontakt

  Partnerzy: