Szukanie zaawansowane

Samsung Curved OLED

Samsung przedstawia Curved OLED – pierwszy na świecie telewizor z profilowanym ekranem

Autor: Administrator · 11 styczenia 2013, o godz. 18:07
Kategoria: Nowe, RTV, Dom, Internet · Tagi: Curved OLED, Samsung, telewizor
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 671

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Samsung, światowy lider w dziedzinie mediów cyfrowych i rozwiązań integrujących technologie cyfrowe, przedstawił na targach Consumer Electronics Show (CES) 2013 w Las Vegas telewizor Curved OLED, przełamując granice innowacyjności w domowej rozrywce.

Reklama

 • Ekran najnowszego telewizora Samsung OLED jest profilowany, co jeszcze zwiększa głębię wyświetlanego obrazu. Użytkownicy docenią także immersyjny efekt panoramy, którego nie można obecnie uzyskać na konwencjonalnych telewizorach płaskoekranowych. 

  Wykorzystując doświadczenie w technologii ekranowej, Samsung zoptymalizował jakość obrazu telewizora Curved OLED, aby zapewnić wysoki komfort oglądania. Telewizor Samsung Curved OLED nie męczy wzroku, ponieważ zakrzywiony panel sprawia, że odległość między użytkownikiem a ekranem jest taka sama z niemal każdego kąta. 

  Samsung kładzie nacisk na opracowywanie innowacyjnych rozwiązań, które przekraczają oczekiwania, a nawet wyobrażenia użytkowników. Zamierzamy kontynuować tradycję projektowania nowatorskich telewizorów, nieustannie wprowadzając nowe technologie, które zwiększają jakość życia, takie jak pierwszy na świecie telewizor OLED z zakrzywionym ekranem – powiedział HS Kim, wiceprezes działu Visual Display Business w Samsung Electronics (executive vice president of Visual Display Business). 

  Dokładna specyfikacja techniczna Samsung Curved OLED będzie dostępna wkrótce. 

  Urządzenia i technologie Samsung na targach CES 2013
  Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Samsung i zapoznania się z technologiami przyszłości. Linia produktów firmy Samsung będzie wystawiana w dniach 8-11 stycznia na stoisku nr 12004 w hallu centralnym Las Vegas Convention Center w USA.

  Szczegółowe informacje, materiały wideo oraz zdjęcia produktów są dostępne w mikrowitrynie pod adresem www.samsungces.com lub w witrynie mobilnej pod adresem m.samsungces.com 

  Źródło: Informacja prasowa Samsung

  Szybki kontakt

  Partnerzy: