Szukanie zaawansowane

MM556 Royal Blue

Firma Manta Multimedia wprowadza do sprzedaży elegancki, bezprzewodowy czajnik.

Autor: Administrator · 11 styczenia 2013, o godz. 18:00
Kategoria: Nowe, AGD, Dom · Tagi: czajnik, manta, MM556 Royal Blue
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 651

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Firma Manta Multimedia, największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD, Oficjalny Partner Reprezentacji Polski, poszerza swoją ofertę z zakresu małego AGD. Na rynku dostępny jest już Manta MM556 Royal Blue - elegancki, bezprzewodowy czajnik elektryczny,  którego nie powstydzi się żadna nowoczesna pani domu.

Reklama

 • Czajnik został wykonany z wysokiej jakości przezroczystego szkła, dodatkowo wyposażony jest w wielofunkcyjną bazę, dzięki czemu stanowi doskonałe i funkcjonalne urządzenie a zarazem wspaniałą dekorację każdej kuchni.

  Wielofunkcyjny, dotykowy panel sterowania znajdujący się w podstawce czajnika pozwala nie tylko zagotować wodę, ale także podgrzać ją do wybranej temperatury czy utrzymać ciepłą. Jest to duże udogodnienie dla miłośników dobrej herbaty, którzy wiedzą iż niektóre gatunki trzeba zaparzać w określonych warunkach.

  Grzanie wody sygnalizowane jest wizualnie poprzez niebiesko świecące diody LED podświetlające szklaną obudowę, zaś zagotowanie wody dodatkowo sygnalizowane jest dźwiękowo.

  Czajnik pomieści do 1,7 litra wody, wyposażony jest także w zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz filtr antywapniowy. 

  Źródło: Informacja prasowa Manta

  Szybki kontakt

  Partnerzy: