Szukanie zaawansowane

B2280HS, B2480HS

Nowe monitory iiyama do domu i biura

Autor: Administrator · 10 styczenia 2013, o godz. 12:43
Kategoria: Nowe, PC, Dom · Tagi: B2280HS, B2480HS, iiyama
Średnia ocena: 4.1, wszystkich ocen: 683

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Firma iiyama, producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza na rynek dwa nowe modele monitorów stworzonych z myślą o użytkownikach domowych i biurowych – B2280HS i B2480HS – oba dostępne w czarnym i białym kolorze obudowy.

Reklama

 • iiyama B2280HS i B2480HS to monitory przystosowane do szerokiej gamy zastosowań, zarówno biznesowych jak i domowych. Duże matryce, odpowiednio 22 (B2280HS) i 24 (B2480HS) cale, pozwalają na komfortowe przeglądanie Internetu, oglądanie filmu, czy pracę z dokumentami. Monitory wyposażono w szeroki wachlarz regulacji położenia ekranu, dzięki którym każdy będzie mógł je dopasować idealnie do swoich preferencji. System HAS pozwala na regulowanie wysokości panelu w zakresie 13 cm, a funkcja PIVOT umożliwia obracanie go do trybu portretowego.  

  Zarówno iiyama B2280HS jak i B2480HS wyposażone są w dwa 2 watowe głośniki stereo, analogowe złącze VGA, oraz cyfrowe DVI i HDMI. Wbudowana funkcja ACR (Advanced Contrast Ratio) automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu, dzięki czemu jest on zawsze optymalny, co jest ważne zarówno przy profesjonalnej obróbce obrazu, jak i w czasie oglądania filmów, czy grania.  

  Obydwa panele pracują w rozdzielczości natywnej Full HD, 1920x1080 (format obrazu 16:9). Czas reakcji to odpowiednio 2ms (B2480HS) i 5ms (B2280HS), dzięki czemu wszystkie obrazy na ekranie wyświetlane są bez efektu smużenia. Użycie diod LED jako podświetlenia gwarantuje nie tylko bardzo żywy obraz i pełne nasycenie barw, to także rozwiązanie które znacząco ogranicza pobór prądu i redukuje emisję CO2 do środowiska, co sprawia, że te monitory to produkty prawdziwie energooszczędne i ekologiczne. 

  iiyama Polska przypomina o konkursie z okazji 20-lecia iiyama w Europie, w którym do wygrania jest nowy monitor LED iiyama. Zwycięzca sam będzie mógł zdecydować, który model z aktualnej oferty japońskiego producenta stanie się jego własnością.  

  Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy, że posiadasz stary monitor CRT marki iiyama. Monitor musi być w 100% sprawny. Zrób mu oryginalne zdjęcie i wyślij nam. Liczy się przede wszystkim kreatywność i poczucie humoru. Monitor można wystylizować np. na japońskiego wojownika. 

  Prace należy nadsyłać do końca marca na adres konkurs@iiyama.com w temacie e-maila wpisując Wymień Grubego na Chudego – zgłoszenie do konkursu. W treści maila trzeba koniecznie podać nazwę monitora widocznego na zdjęciu. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną ilość zdjęć. Komisja konkursowa złożona z zespołu iiyama Polska wybierze dwadzieścia najlepszych prac. Zostaną one opublikowane na profilu firmy iiyama Polska na Facebooku: http://www.facebook.com/iiyamapolska, i to właśnie drogą głosowania na Facebooku zostanie wyłoniony ostateczny zwycięzca. Szczegóły i regulamin konkursu znajduje się na www.iiyama.com.pl.  

  Źródło: Informacja prasowa iiyama

  Szybki kontakt

  Partnerzy: