Szukanie zaawansowane

Live Gamer Portable

Prototyp nowego urządzenia AVerMedia zostanie zaprezentowany podczas Dreamhack Winter 2012

Autor: Administrator · 21 listopada 2012, o godz. 10:52
Kategoria: Nowe, PC, Dom, Internet · Tagi: avermedia, dreamhack, live gamer portable
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 662

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Firma AVerMedia Technologies, Inc., producent znany z branży multimediów, zapowiedziała dzisiaj swoją obecność na mistrzostwach Dreamhack Winter 2012, podczas których zostanie ujawniony prototyp „Live Gamer Portable”

Reklama

 • „Live Gamer Portable” – to skierowana do graczy nagrywarka, wykorzystująca łączność USB. Odwiedzający Dreamhack będą mogli, jako pierwsi na świecie, zapoznać się z najpotężniejszym urządzeniem od AVerMedia. 

  Live Gamer Portable, podobnie jak doceniany przez graczy Live Gamer HD, jest oparty na interfejsie PCIe 1080p i oferuje sprzętową kompresję obrazu. Powstające z myślą o ambitnych graczach i autorach „streamów” urządzenie, umożliwi przechwytywanie i strumieniowanie rozgrywki w jakości 1080p w czasie rzeczywistym.

  Poza Live Gamer Portable, goście Dreamhack Winter będą mogli zapoznać się z pełną gamą dostępnego na rynku sprzętu AVerMedia dla graczy. 

  Uczestnicząc w Dreamhack Winter 2012 i nawiązując partnerstwo ze znaną drużyną Frantic, firma AVerMedia podkreśla rolę elektronicznej rozrywki we współczesnym rynku technologicznym. Goście największego festiwalu gier będą mogli wziąć w codziennych meczach i zmierzyć się z czołowymi graczami z całego świata.

  Reprezentacja StarCraft II drużyny Frantic weźmie udział w eliminacjach do turnieju Dreamhack Winter EIZO Open, prosto ze stanowiska AVerMedia. Wszyscy gracze są zaproszeni do wspólnego kibicowania i obserwowania e-sportowych zmagań na najwyższym światowym poziomie. 

  Źródło: Informacja prasowa AVerMedia

  Szybki kontakt

  Partnerzy: