Szukanie zaawansowane

RF62QERS i RF62HERS

Nowe lodówki Samsung – perfekcyjnie przechowywana żywność

Autor: Administrator · 20 listopada 2012, o godz. 10:26
Kategoria: Nowe, Dom · Tagi: lodówka, RF62HERS, RF62QERS, Samsung
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 682

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Idealnie świeże, apetyczne i pełnowartościowe jedzenie prosto z lodówki. W jaki sposób można spełnić jedno z największych marzeń każdej gospodyni domowej? Rozwiązanie jest bardzo proste - wystarczy wybrać urządzenie z dwoma niezależnymi obiegami powietrza, oddzielnymi dla zamrażarki i chłodziarki.

Reklama

 • Nowe, wielodrzwiowe lodówki Samsung z innowacyjną technologią Twin Cooling System™, gwarantują idealne warunki przechowywania żywności. 

  W jaki sposób przechowywać produkty w lodówce, aby były świeże i aromatyczne, tak jak w dniu zakupu? Jak pozbyć się uporczywego szronu na jedzeniu i zapomnieć o posklejanych mrożonkach? Kluczem do zrozumienia tych problemów jest poznanie budowy lodówki. Chłodziarka i zamrażarka to integralne, jednak wbrew pozorom, oddzielne systemy wewnątrz lodówki. Większość lodówek ma jeden, wspólny obieg chłodzący, przez co powietrze suche i wilgotne miesza się ze sobą. Wpływa to negatywnie na warunki przechowywania jedzenia. W nowych modelach lodówek Samsung, RF62QERS i RF62HERS zastosowano technologię Twin Cooling System™, czyli dwa niezależne obiegi powietrza. Dzięki temu powietrze w zamrażarce jest suche, a w lodówce zachowuje idealny stopień wilgotności. Technologia ta, połączona z innowacyjnym rozwiązaniem Muli Flow, czyli otworami znajdującymi się na każdym poziomie półek, zapewnia perfekcyjne warunki przechowywania żywności. Nawet częste otwieranie drzwi nie spowoduje zachwiania doskonałych parametrów. 

  Sugerowana/Orientacyjna cena: 7299 PLN

  Źródło: Informacja prasowa Samsung

  Szybki kontakt

  Partnerzy: