Szukanie zaawansowane

MVP RAZER GOLIATHUS

Graj jak prawdziwy gosu dzięki nowej podkładce Razer

Autor: Administrator · 19 listopada 2012, o godz. 15:29
Kategoria: Nowe, PC, Dom, Internet · Tagi: mvp razer goliathus, myszka, Razer
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 673

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Razer, światowy lider w dostarczaniu nowoczesnych technologii dla graczy, oraz MVP – koreańska super grupa zawodowych e-sportowców – prezentują wyjątkową podkładkę MVP Razer Goliathus e-Sports Edition.

Reklama

 • Nowa mata została stworzona z myślą o osobach, dla których wydajność w uniwersum StarCraft jest kluczowa. 

  Już w pięć miesięcy po dołączeniu do grona Korea StarCraft II Association, MVP zdobyła rozgłos zajmując 2. miejsce w turnieju 2011 Global StarCraft II Team League May, czym umocniła swoją pozycję i stała się rozpoznawalna na całej scenie e-sport. Po udanym starcie, MVP zapisała się na kartach historii pamiętną serią zwycięstw w 2011 Global StarCraft II Team League Season 2 i odbywających się w 2012 r. Korean StarCraft II League Opening Ceremonies i Asia StarCraft II Invitational Tournament. 

  „MVP to jedna z tych drużyn, której każdy gracz jest dosłownie MVP – Most Valuable Player” – komentuje Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA. „DongRaeGu, KeeN, sC, Sniper, TaiLS czy Vampire to tylko kilkoro spośród niezwykle utalentowanych cyber atletów należących do MVP. Każdy z nich prezentuje niesamowity poziom, a ich współpraca sprawia, że stają się po prostu niezwyciężeni. Podkładka MVP Razer Goliathus to hołd dla ich umiejętności i nasz kolejny ukłon w stronę sceny zawodowych graczy z całego świata.” 

  Park „DongRaeGu” Soo Ho z MVP komentuje: „W MVP dajemy z siebie wszystko, żeby prezentować grę na najwyższym światowym poziomie, ale czujemy się najszczęśliwsi, kiedy gramy dla naszych fanów i kibiców. Dlatego bardzo się cieszymy, że możemy zaprezentować im matę MVP Razer Goliathus – liczę też, że ta podkładka zainspiruje ich do jeszcze lepszej gry.” 

  Prezentująca słynne logo MVP, nowa edycja Razer Goliathus e-Sports Edition stajnie się nie tylko doskonałą matą, zapewniającą najwyższą precyzję i kontrolę, ale też oznaką uznania dla popularnej drużyny i jej spektakularnych sukcesów. 

  Zaprojektowana by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających graczy na świecie, podkładka Razer Goliathus e-Sports Edition jest od teraz jeszcze lepsza i jeszcze trwalsza. Dzięki zastosowaniu odpornego na uszkodzenia poszycia, oraz gładkiej, wspierającej olbrzymie przyspieszenia powierzchni, Razer Goliathus e-Sports Edition to połączenie płynności ruchu oraz doskonałej kontroli wymaganej w konkurencyjnych rozgrywkach w dowolnym stylu. 

  Specyfikacja produktu: 

  • Pokrycie gładką tkaniną dla nieskrępowanej szybkości i łatwej kontroli
  • Wytrzymałe szwy na krawędziach dla zwiększonej trwałości
  • Prowadzenie i celowanie z dokładnością do pojedynczego piksela
  • Wyjątkowe barwy drużyny
  • Wymiary: 355mm (długość) x 254mm (szerokość) x 3mm (wysokość)
  • Gumowy spód zapewniający maksymalną przyczepność 

  Sugerowana/Orientacyjna cena: 19,99 EUR

  Źródło: Informacja prasowa Razer

  Szybki kontakt

  Partnerzy: