Szukanie zaawansowane

H7531D, H7532BD

Firma Acer zapowiada nowy projektor dla użytkowników domowych!

Autor: Administrator · 08 października 2012, o godz. 11:28
Kategoria: Nowe, RTV, Audio, Video, Dom · Tagi: Acer, H7531D, H7532BD, projektor
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 699

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Firma Acer dostawca najwyższej jakości rozwiązań multimedialnych i technologicznych, poinformowała o zbliżającej się premierze następcy jednego z najpopularniejszych projektorów do zastosowań domowych.

Reklama

 • Model H7531D, bo o nim mowa, dostępny na rynku już od prawie roku, ciepło przyjęty przez użytkowników i media, doczeka się swojego następcy już na początku przyszłego roku!  

  Nowy projektor oznaczony symbolem H7532BD będzie posiadał wszystkie cenione cechy poprzednika, które czyniły go idealnym do kina domowego i gier: natywny obraz 16:9, jasność 2000 ANSI lumenów, kontrast 50 000:1, wsparcie Full HD 1080p z prędkością 24 klatek na sekundę i czas pracy lampy ponad 4000 godzin. W H7532BD firma Acer zdecydowała się wprowadzić kilka nowych rozwiązań. Zastosowanie złączą HDMI 1.4a pozwoli na wykorzystanie pełnej możliwości najnowszych urządzeń multimedialnych, w tym rozbudowanej palety barw oraz obrazu 3D. Wbudowany Interfejs MHL (mobile high-definition link) umożliwi odtwarzanie obrazu w rozdzielczości HD z urządzeń mobilnych, takich jak najnowsze telefony i smartfony. Wyświetlany obraz będzie wyglądał jeszcze lepiej, dzięki nowej funkcji DynamicBlack, odpowiadającej za poprawienie kontrastu. Możliwość konwersji obrazu 2D na 3D, oraz pełne wsparcie dla najnowszych standardów 3D (Blu-ray/HDMI 3D, DLP 3D ready, nVIDIA 3DTV), pozwolą cieszyć się w domowym zaciszu filmami w jakości niemalże nieustępującej pokazom kinowym. 

  Więcej informacji na temat projektora H7532BD, wraz z ceną i dokładną datą premiery, zostanie podane już wkrótce. 

  Źródło: Informacja prasowa Acer

  Szybki kontakt

  Partnerzy: