Szukanie zaawansowane

ZyXEL Powerline PLA4201

ZyXEL Communications wprowadza na polski rynek nowy kompaktowy adapter Ethernet Powerline PLA4201.

Autor: Administrator · 14 września 2012, o godz. 14:15
Kategoria: Nowe, Dom, Internet · Tagi: PLA4201, Powerline, zyxel
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 678

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Urządzenie o przepustowości do 500Mbps zapewnia przepływ wysokiej jakości strumieni multimedialnych.

Mini adapter został zaprojektowany do bardzo szybkiego przesyłania danych w technologii IEEE1901 500Mbps, dzięki czemu ma o 60% większą wydajność od urządzeń pracujących w technologii HomePlug AV 200Mbps Powerline.

Reklama

  • Dzięki niewielkiemu rozmiarowi PLA4201 nie blokuje sąsiednich gniazdek i można instalować nawet w trudno dostępnych miejscach. Aplikacje wymagające odpowiedniej przepustowości (gry online, video streaming, VoIP) mogą otrzymać najwyższy priorytet dzięki funkcjom QoS. Adapter wyposażono także w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i mechanizmy umożliwiające zmniejszyć zużywaną energię elektryczną nawet o 88%. Starter kit składa się z dwóch urządzeń, które wystarczy podłączyć do gniazdka elektrycznego, aby cieszyć się wysokiej jakości domową siecią WLAN. 

    Adapter Powerline ZyXEL PLA4201 można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD'system oraz RRC. Sugerowana cena netto starter kita (składającego się z dwóch urządzeń Powerline) dla użytkownika końcowego wynosi 45 EUR (ok. 185 zł). 

    Źródło: Informacja prasowa ZyXEL

    Szybki kontakt

    Partnerzy: