Szukanie zaawansowane

GALAXY Camera

Samsung przedstawia GALAXY Camera

Autor: Administrator · 30 sierpnia 2012, o godz. 11:33
Kategoria: Nowe, RTV, Foto, Video, PC, Dom, Internet · Tagi: galaxy camera, Samsung
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 698

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Samsung Electronics Co., prezentuje GALAXY Camera. Aparat opracowany z myślą o nowych sposobach komunikacji łączy zaawansowane funkcje fotograficzne z najnowszym systemem operacyjnym Android™ 4.1 (Jelly Bean) oraz łącznością 3G, 4G lub tylko WiFi. Jest to zupełnie nowy typ urządzenia przeznaczony dla osób, które chcą łatwo i spontanicznie kręcić filmy lub robić i edytować zdjęcia oraz udostępniać je w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Reklama

 • GALAXY Camera to rezultat zmiany sposobu komunikacji. Rozwój sieci społecznościowych i rosnąca popularność smartfonów oraz tabletów sprawia, że ludzie komunikują się dziś szybciej, niż pozwalają na to same słowa. Coraz częściej wyrażamy nasze doświadczenia poprzez obrazy i filmy, a aparat GALAXY Camera stworzono po to, aby wprowadził nas w tę nową erę komunikacji wizualnej. Jest to przełomowe osiągnięcie, które potwierdza, że Samsung jest prawdziwym innowatorem. − powiedział Myoungsup Han, starszy wiceprezes i dyrektor jednostki Digital Imaging w dziale Digital Media & Communications firmy Samsung Electronics. 

  Andy Rubin, starszy wiceprezes ds. urządzeń mobilnych i treści cyfrowej w firmie Google, wyraził swoje uznanie dla nowego aparatu: GALAXY Camera reprezentuje przyszłość fotografii. Jest to rewolucyjny produkt, który realizuje moją pierwotną wizję platformy Android™. Gratuluję zespołowi Samsunga wprowadzenia na rynek naprawdę wyjątkowego urządzenia. 

  GALAXY Camera umożliwia aktywnym ludziom robienie doskonałych fotografii. Użytkownicy nie muszą już rezygnować z jakości, jeśli chcą natychmiast zmodyfikować i udostępnić zdjęcie. Urządzenie znacznie przewyższa funkcjonalnością aparaty dostępne w smartfonach. GALAXY Camera z 21-krotnym powiększeniem optycznym i bardzo jasną matrycą BSI CMOS o rozdzielczości 16Mpix gwarantuje znakomitą jakość obrazu. Jednak prawdziwym przełomem są system Android™ 4.1 (Jelly Bean) oraz łączność bezprzewodowa, które pozwalają nie tylko na edytowanie fotografii i natychmiastowe udostępnianie zdjęć, ale na znacznie więcej. Wszystkie funkcje aparatu są dostępne na doskonałym ekranie HD Super Clear Touch. GALAXY Camera oferuje zdumiewającą jakość obrazu, niewiarygodną łatwość użycia i niezrównaną łączność, wyznaczając nowe standardy innowacyjności w dziedzinie fotografii. 

  Funkcja „Smart Pro”, która umożliwia korzystanie z zaawansowanych ustawień fotograficznych w kilku prostych krokach, zapewnia znakomite rezultaty artystyczne. Za pomocą intuicyjnego menu użytkownicy mogą wybrać jeden ze wstępnie zdefiniowanych scenariuszy, który automatycznie dopasuje ustawienia aparatu w celu zrobienia idealnego zdjęcia. Na przykład ustawienie „Rich Tone” zwiększa nasycenie kolorem obrazu, co przydaje się szczególnie do ograniczania nadmiernej ekspozycji w jasnym otoczeniu, a ustawienie „Light Trace” automatycznie kontroluje szybkość migawki, aby uwiecznić nastrojowe nocne sceny ze smugami świateł. 

  Aparat GALAXY Camera jest wyposażony w obiektyw z 21-krotnym optycznym zoomem, którym można sterować za pomocą przycisku albo ekranu dotykowego, a optyczny stabilizator obrazu (OIS) gwarantuje, że zdjęcia zawsze będą ostre i klarowne. 16-megapikselowa matryca 1/2,3" BSI CMOS rejestruje obraz o żywych barwach i wysokiej rozdzielczości, a obiektyw o ogniskowej 23 mm umożliwia robienie imponujących szerokokątnych zdjęć, które znacznie przewyższają jakością fotografie ze smartfonów. 

  Aparat GALAXY Camera jest wyposażony w największy na świecie, najbardziej jaskrawy ekran dotykowy – 121,2- milimetrowy (4,77-calowy) HD Super Clear– który sprawia, że robienie, udostępnianie i edytowanie zdjęć staje się prawdziwą przyjemnością. Inną zaletą technologii ze świata smartfonów jest opcja sterowania głosowego, która pozwala na uruchamianie kilku funkcji, takich jak zoom i zwolnienie migawki, za pomocą głosu. Wszystko to zamknięto w estetycznej, ergonomicznej obudowie – minimalistyczny, organiczny design doskonale uzupełnia funkcjonalność aparatu. 

  GALAXY Camera oferuje zbiór 35 zaawansowanych funkcji edycyjnych w kreatorze „Photo Wizard”, który umożliwia profesjonalną korektę fotografii. Nowe funkcje wykorzystują ultraszybki, czterordzeniowy procesor oraz dotykowy ekran HD Super Clear. Jedną z nich jest automatyczna kalibracja twarzy, która pozwala na łatwe i precyzyjne wprowadzanie poprawek. Narzędzie „Movie Wizard” pozwala tworzyć i edytować profesjonalne wideo za pomocą ekranu dotykowego. 

  Aparat GALAXY Camera jest też wyposażony w innowacyjne narzędzie organizacyjne „Smart Content Manager”, które inteligentnie tworzy foldery, oznacza twarze, a nawet sugeruje usunięcie nieudanych zdjęć. Kombinacja łączności bezprzewodowej i systemu Android™ 4.1 (Jelly Bean) oznacza, że aparat nie ustępuje najnowszym smartfonom pod względem możliwości internetowych. Użytkownicy mogą nie tylko korzystać ze wstępnie zainstalowanego oprogramowania, ale również przeglądać witryny internetowe i pobierać ze sklepów Google Play lub Samsung Apps takie aplikacje, jak Instagram, Facebook i Skype. Jeśli użytkownik nie wie, jaką aplikację pobrać, może skorzystać z funkcji „S Suggest”, która pomoże mu odkryć nowy program do edycji fotografii albo ciekawą grę. 

  Wygodna funkcja „Auto Cloud Backup” nowo zrobione zdjęcia zapisuje automatycznie w chmurze za pośrednictwem usługi Samsung AllShare. Aparat GALAXY Camera pozwala też udostępniać zdjęcia w momencie ich robienia za pomocą funkcji „Share Shot”. Użytkownicy mogą poza tym nie tylko udostępniać fotografie w sieciach społecznościowych i serwisach chmurowych, ale również łączyć się z innymi urządzeniami GALAXY, w tym GALAXY S III i GALAXY Note II, co pozwala na łatwą i automatyczną wymianę zdjęć w obrębie rodziny GALAXY. Nowe urządzenie obsługuje sieci 3G lub 4G LTE i umożliwia udostępnianie zdjęć i przeglądanie stron internetowych w każdym miejscu. Aparat GALAXY Camera działa też w sieciach WiFi, wykorzystując funkcje Dual Band i Channel Bonding do zwiększenia prędkości transmisji. Czterordzeniowy procesor pozwala na komfortowe przeglądanie sieci i pracę wielozadaniową, a także na szybkie przetwarzanie obrazu bez większego wpływu na żywotność baterii.

  Aparat GALAXY Camera będzie sprzedawany w trzech wersjach: 3G i WiFi, 4G LTE i WiFi lub tylko WiFi. 

  Źródło: Informacja prasowa Samsung

  Szybki kontakt

  Partnerzy: