Szukanie zaawansowane

Game Capture HD

AVerMedia przedstawia nowe urządzenie wideo dla posiadaczy konsol

Autor: Administrator · 18 lipca 2012, o godz. 14:47
Kategoria: Nowe, RTV, Audio, Video, PC · Tagi: avermedia, game capture hd, playstation 3, ps3, Wii, Xbox
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 673

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Firma AVerMedia Technologies, Inc., producent znany z branży multimediów, ogłasza wprowadzenie na polski rynek Game Capture HD – samodzielnej nagrywarki 1080i dla posiadaczy systemów PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii.

Reklama

 • Urządzenie zapewnia płynne nagrywanie każdego fragmentu rozgrywki w doskonałej jakości 1080i. Od teraz przechwytywanie obrazu z konsoli jest możliwe bez użycia komputera PC. Game Capture HD jest wyjątkowo intuicyjny w obsłudze – do nagrywania doskonałych filmów w jakości HD wymagane jest jedynie podłączenie kabla Universal Component. 

  Płynne działanie Game Capture HD jest możliwe dzięki zaawansowanej kompresji sprzętowej H.264. Dzięki niej możliwa jest oszczędność miejsca na dysku twardym, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości nagrania. Dzięki technologii zastosowanej w urządzeniu AVerMedia, gracze nie zauważą opóźnień względem rzeczywistej rozgrywki. Co więcej, w dowolnym momencie gry czy odtwarzania filmu, w łatwy sposób można wykonać zrzut ekranu. Tworzona automatycznie galeria z miniaturami pozwoli łatwo odnaleźć pożądany fragment rozgrywki czy screenshot. Urządzenie pozwala także w prosty sposób wybrać docelowe miejsce zapisu wybranych materiałów. Gracze mogą wybrać, czy rozgrywka zostanie zapisana na dysku twardym 2,5”, który można zainstalować w Game Capture HD, czy na przenośnym dysku podłączonym za pośrednictwem złącza USB.
   

  Samodzielna nagrywarka Game Capture HD nie tylko oferuje olbrzymie możliwości ambitnym graczom, ale także doskonale wygląda. Wchodzący w skład zestawu kabel Universal Component, przeznaczony do łączności 

  z konsolą, stanowi dodatkowe ułatwienie i eliminuje konieczność dodatkowych zakupów. Game Capture HD pozwala na połączenie z dowolną konsolą PlayStation 3, Xbox 360 czy Wii za pomocą kabla komponentowego (wideo) oraz RCA (audio). Obsługa urządzenia jest wygodna i odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota. Więcej informacji o AVerMedia GameCapture HD na http://www.avermedia.com/upload/c281/

   

  Źródło: Informacja prasowa AverMedia

  Szybki kontakt

  Partnerzy: