Szukanie zaawansowane

Samsung GALAXY Note

Wolność tworzenia

Autor: Redakcja · 20 listopada 2011, o godz. 12:52
Kategoria: Nowe, Telefony, Dom, Internet, Inne · Tagi: Galaxy Note, Samsung, Smartfon, tablet
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 652

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Samsung oficjalnie zaprezentował urządzenie GALAXY Note w Polsce. Uczestnicy premiery mieli okazję przekonać się na czym polega wyjątkowość ponad 5-calowego wyświetlacza, dedykowanego rysika S-Pen, czy kalendarza ‘S Planner’, który zamienia smartfon w osobistą sekretarkę. Z kolei Tymon Jezierski, uznany rysownik i ilustrator przedstawił możliwości kreatywnego wykorzystania możliwości urządzenia.

Reklama

 • Uczestnicy premiery GALAXY Note, która odbyła się 16 listopada w restauracji Lemongrass w Warszawie mogli się przekonać, że nowe urządzenie to rzeczywisty pomocnik w codziennych przyjemnościach i obowiązkach.

  Duże wrażenie wywołał ekran urządzenia o przekątnej 5,3-cala, który pozwala swobodnie oglądać filmy, grać i przeglądać strony internetowe bez potrzeby żmudnego przewijania bądź wpatrywania się w ledwo dostrzegalne szczegóły.

  Prawdziwym bohaterem dnia okazał się dedykowany rysik S-Pen, który pozwala odręcznie wprowadzać treści, notatki czy też łatwo zaznaczać i przeklejać treści, dzięki czemu do urządzenia łatwo przekonają się zarówno wielbiciele nowinek technologicznych, jak i dotychczasowi miłośnicy tradycyjnych notatników i kalendarzy. Jednak S-Pen to nie tylko wsparcie we wprowadzaniu treści w dowolnym czasie i miejscu – to również sposób na wyrażenie siebie przez artystyczne dusze, co w pełni zaprezentował Tymon Jezierski, znany warszawski rysownik i ilustrator. W jego rękach GALAXY Note stał się kolejnym sposobem na wyrażenie artystycznych wizji, o czym mogli przekonać się portretowani uczestnicy.

  GALAXY Note to nowa kategoria urządzenia mobilnego łącząca możliwości smartfonu i tabletu. Jego najwyższej jakości ekran HD Super AMOLED o przekątnej 5,3 cala pozwala nie tylko cieszyć się multimediami ale też swobodnie tworzyć treści z użyciem zaawansowanego rysika S-Pen. Błyskawiczną i bezproblemową pracę nowego urządzenia gwarantują dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.4 GHz we współpracy z systemem operacyjnym Google Android 2.3.

   Sugerowana cena producenta GALAXY Note na polskim rynku to 2599 zł brutto. 

  Sugerowana/Orientacyjna cena: 2599 PLN

  Źródło: Informacja prasowa Samsung

  Szybki kontakt

  Partnerzy: