Szukanie zaawansowane

Głośnik Nokia Play 360°

Nokia prezentuje wysokiej jakości głośnik

Autor: Redakcja · 16 listopada 2011, o godz. 15:42
Kategoria: Nowe, RTV, Telefony · Tagi: Nokia, Nokia Play 360°
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 686

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Nokia prezentuje wysokiej jakości głośnik stworzony z myślą o wszystkich osobach, które chcą dzielić się swoją muzyką z przyjaciółmi czy też mieć możliwość wysłuchania ulubionej piosenki lub płyty niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdują.

Reklama

 • Jak sama nazwa wskazuje główną cechą głośnika Nokia Play 360° jest sposób w jaki emitowany jest dźwięk. Inaczej niż w przypadku większości standardowych głośników gdzie konstrukcja i umiejscowienie membrany powodują punktową emisję dźwięku w modelu Play 360° muzyka rozchodzi się na wszystkie strony, równomiernie wypełniając przestrzeń, w której się znajdujemy. Jest to idealny sprzęt na małe kameralne imprezy, spotkania z przyjaciółmi czy wakacyjne podróże.

  Model Nokia Play 360° wyposażony został w 2,5-calowy głośnik o mocy 2,1 W, co w połączeniu z zastosowaniem wytrzymałej, wymiennej baterii BL-5C daje możliwość odtwarzania muzyki przez blisko 21 godzin. Ładowanie baterii odbywa się poprzez standardowy kabel MicroUSB.

  Wygodne głośniki Nokia Play 360° pozwalają połączyć się z telefonem na wiele różnych sposobów: poprzez łącze Bluetooth, standardowy kabel pasujący do gniazda typu „jack” 3,5mm a także wykorzystując chip NFC. Dzięki zastosowaniu tej coraz popularniejszej technologii, po zbliżeniu telefonu obsługującego technologię NFC do głośnika Nokia Play 360 urządzenia automatycznie parują się co umożliwia transmisję i słuchanie muzyki. Co szczególnie ciekawe, istnieje możliwość równoczesnego połączenia dwóch głośników Nokia Play 360 z telefonem, aby uzyskać efekt stereo surround. Jest to rozwiązaniem szczególnie atrakcyjnym dla wszystkich miłośników imprez, domowych prywatek i spotkań z przyjaciółmi.

  Głośnik Nokia Play 360° dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, białym oraz błękitnym w sugerowanej cenie detalicznej 440 PLN.  

  Sugerowana/Orientacyjna cena: 440 PLN

  Źródło: Informacja prasowa

  Szybki kontakt

  Partnerzy: