Szukanie zaawansowane

Bosch GWS 24-230 JH Professional

Wydajna i lekka szlifierka kątowa

Autor: Redakcja · 14 października 2011, o godz. 11:21
Kategoria: Nowe, Inne · Tagi: Bosch, elektronarzędzia, GWS 24-230 JH, szlifierka
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 693

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Nowa szlifierka GWS 24-230 JH jest o 800 g lżejsza i 15 mm krótsza od poprzedniej wersji tego modelu. Szybkie tempo pracy urządzenia gwarantuje silnik o mocy 2400 W. Niezawodną ochronę dla użytkownika, w przypadku pęknięcia tarczy szlifierskiej, stanowi osłona zabezpieczona przed obracaniem się w trakcie pracy. Produkt jest dostępny w sprzedaży od września 2011.

Reklama

 • Nowa szlifierka kątowa GWS 24-230 JH Professional firmy Bosch zastępuje model dostępny do tej pory na rynku. Jej nowe funkcje umożliwiają pracę ciągłą, a wydajny silnik, niższa waga i bardziej kompaktowa konstrukcja podnoszą komfort użytkowania. Model GWS 24-230 jest najlżejszą szlifierką kątową w klasie 2 400 W, co istotne jest przede wszystkim podczas cięcia lub szlifowania z rękami wyprostowanymi na wysokości klatki piersiowej, kiedy ciężkie urządzenia szybko powodują zmęczenie. Narzędzie szczególnie nadaje się do wymagających prac przy obróbce metalu, w budownictwie naziemnym i podziemnym, w branży maszynowej, instalacyjnej oraz przy konserwacji i naprawach.

  W modelu GWS 24-230 JH Professional wysoki poziom bezpieczeństwa w razie pęknięcia tarczy szlifierskiej gwarantuje osłona zabezpieczona przed obracaniem się w trakcie pracy. Zintegrowana blokada samoczynnego rozruchu zapobiega ponownemu, niekontrolowanemu uruchomieniu się urządzenia po awarii zasilania. Wśród dalszych zalet należy wymienić także opancerzone uzwojenie, które chroni silnik przed wnikaniem pyłu, wydłużając tym samym okres użytkowania szlifierki. Pozytywny wpływ na żywotność szlifierki ma także podwójnie uszczelnione łożysko kulkowe oraz wyjątkowo wytrzymała przekładnia.
    

  Sugerowana/Orientacyjna cena: 749

  Źródło: Informacja prasowa Bosch

  Szybki kontakt

  Partnerzy: