Szukanie zaawansowane

Ekrany wielkoformatowe w ofercie iiyama

Dostępne w trzech rozmiarach: 42’’, 55’’ i 65’’

Autor: Redakcja · 12 października 2011, o godz. 10:39
Kategoria: Nowe, Video, PC, Telefony · Tagi: ekran, iiyama
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 687

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Firma iiyama Polska poinformowała, że do jej oferty trafiły ekrany wielkoformatowe (LFD – large format displays). Dostępne są w trzech rozmiarach: 42’’, 55’’ i 65’’, każdy w wersji z funkcją multi-touch oraz bez niej.

Reklama

 • Ekrany wielkoformatowe wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD i są oparte o najnowszą technologię MVA. Gwarantuje ona szerokie kąty widzenia, wysoką jasność i doskonałe odwzorowanie kolorów. Dzięki wyposażeniu w czujnik oświetlenia ekrany same dostosowują jasność obrazu do warunków zewnętrznych. Mogą być używane zarówno w trybie krajobrazowym, jak i portretowym, posiadają funkcję PIP i PBP (Picture in Picture, Picture by Picture). Szeroki wachlarz wejść i wyjść (min. HDMI, Video, S-Video, RCA, USB, RS-232C) gwarantuje kompatybilność z praktycznie wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku.

  Zgodność ze standardem VESA zapewnia łatwość montażu na ścianie, a specjalnie przygotowane miejsce z tyłu obudowy umożliwia montaż małego PC lub dowolnego odtwarzacza multimedialnego. Menu ekranowe OSD można kontrolować za pomocą przycisków z boku obudowy lub dołączonego pilota. Ekrany z funkcją multi-touch oparte są o technologię optyczną. Jest to rozwiązanie trwałe, zapewniające doskonałą jakość obrazu i dające możliwość dotykania ekranu dowolnym przedmiotem. Dodatkowo jako standardowe wyposażenie do każdego egzemplarza dołączany jest specjalny rysik.

  „Ekrany wielkoformatowe iiyama to idealne rozwiązanie do sal konferencyjnych i wystawowych, punktów sprzedaży oraz budynków użyteczności publicznej.” powiedział Mariusz Kuczyński, Dyrektor Generalny iiyama Polska. „Wprowadzenie tego typu sprzętu poszerza naszą ofertę rynkową. To interesujący segment, jesteśmy przekonani, że znajdziemy w nim swoje miejsce.” – podkreślił Kuczyński.  

  Źródło: Informacja prasowa

  Szybki kontakt

  Partnerzy: