Szukanie zaawansowane

Arcade Stick

Razer stworzy wraz ze społecznością graczy idealny arcade stick dla xbox 360

Autor: Administrator · 15 września 2011, o godz. 11:34
Kategoria: Nowe, Dom, Inne · Tagi: , arcade stick, Razer
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 682

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Razer uruchamia zamknięty projekt testów i jednocześnie zachęca społeczność graczy do wsparcia przy projektowaniu doskonałego i w pełni modyfikowalnego arcade sticka dla Xbox 360.

Reklama

 • Tokyo Game Show, Japonia – 15 września 2011 - Razer, czołowy producent high-endowych akcesoriów dla graczy, ogłosił że uruchamia projekt stworzenia idealnego arcade sticka, a do procesu tworzenia zaangażuje społeczność fanów bijatyk. Kontroler rozwijany przez Razera zgodnie z sugestiami zawodowych graczy jest obecnie w fazie prototypu. Do finalnych prac nad arcade stickiem Razer zaangażuje ponad 200 najbardziej utalentowanych graczy Street Fighter™ IV, wpływowych autorów modyfikacji oraz przedstawicieli społeczności fanów arcade sticka. Każdy z nich otrzyma prototyp i po wyczerpujących testach przekaże sugestie, które pomogą stworzyć kontroler idealny.

  Od początku swojego istnienia, czyli roku 1998, Razer nieustannie wsłuchuje się w głosy zawodowych graczy. To właśnie oni zatwierdzają każdy projekt zanim trafi do masowej produkcji. Dzięki temu wszystkie produkty Razera są perfekcyjne w nawet najmniejszych detalach i zapewniają realną przewagę podczas rozgrywek turniejowych. Teraz Razer poszedł o krok dalej. W bezprecedensowym procesie rozwoju produktu firma zwraca się do całej społeczności użytkowników arcade sticków. Sięgając po tak znaczące wsparcie i dając tak głębokie możliwości ingerencji w kształt kontrolera, Razer ma jeden cel – zbudować najlepszy arcade stick na świecie

  „Razer to urządzenia stworzone przez graczy dla graczy. Od lat przywiązywaliśmy dużą wagę do opinii zawodowców. Teraz idziemy krok dalej i otwieramy się na sugestie całej społeczności. Chcemy, by każdy entuzjasta mógł mieć swój wkład w rozwój tego wyjątkowego kontrolera” – powiedział Robert „RazerGuy” Krakoff, Prezes Razer USA. „Wspólnie stworzymy narzędzie do wygrywania - kontroler, który zapewni najlepszą skuteczność w grach walki, a także pozwoli na modyfikację w oparciu o osobiste preferencje. Nie oczekujemy od graczy pomocy w dopieszczaniu produktu. Chodzi nam o głęboką ingerencję i ich pełne zaangażowanie w projekt tworzenia kontrolera”. 

  Entuzjaści arcade sticków z całego świata, chcący wziąć udział w fazie beta programu, proszeni są o wysyłanie pomysłów na www.razerzone.com/bredtofight wraz z krótkim opisem dlaczego to właśnie oni powinni zostać wybrani do projektu. Osoby zarejestrowane mogą nominować innych. Ponad 200 autorów zwycięskich aplikacji otrzyma prototyp arcade stick - prosto do swoich domów. 

  Program wspólnego rozwoju arcade sticka zostanie inaugurowany podczas Tokyo Game Show, w samym sercu sceny zawodowych gier walki. Wybrani gracze i entuzjaści przystąpią do programu już wkrótce. 

  Więcej informacji o programie oraz informacje o tym, jak przystąpić do projektu dostępne są na www.razerzone.com/bredtofight

  Źródło: Informacja prasowa Razer

  Szybki kontakt

  Partnerzy: