Szukanie zaawansowane

Ricoh Aficio™SP 1210N

Kompaktowa monochromatyczna drukarka laserowa

Autor: Redakcja · 13 września 2011, o godz. 10:40
Kategoria: Nowe, Inne · Tagi: Aficio™SP 1210N, Ricoh
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 690

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Ricoh zaprezentował Aficio™SP 1210N, drukarkę laserową do szybkiego i wydajnego druku czarno-białego. Dzięki kompaktowej obudowie i niskiemu całkowitemu kosztowi posiadania (TCO) urządzenie jest idealną propozycją dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Reklama

 • “SP 1210N to szybka i wydajna monochromatyczna drukarka laserowa. Czas nagrzewania wynosi zaledwie 18 sekund, czas oczekiwania na pierwszy wydruk mniej niż 10 sekund, a prędkość wydruku to 22 strony na minutę”, mówi Chi Chung Man, Senior Product Manager w Ricoh Europe.

  Urządzenie obsługuje szeroki zakres formatów papieru, tj. A4, A5, A6, B5, Letter i Executive. Drukuje również na papierze recyklingowym o gramaturze do 163 g/m² oraz na foliach.

  Łatwy w obsłudze panel kontrolny zapewnia przejrzyste instrukcje w 14 językach, włączając w to instalację krok po kroku i instrukcję dotyczącą sposobu utrzymania. Ładowanie papieru nie sprawia problemu dzięki kasecie znajdującej się z przodu urządzenia. Wymiana kartridża z wydajnym tonerem także przebiega szybko i sprawnie.

  SP 1210N umożliwia integrację sieciową dzięki standardowej karcie sieciowej. Szybki interfejs USB 2.0 umożliwia proste drukowanie.

  Tak jak w przypadku wszystkich produktów Ricoh, i w tym przypadku redukcja negatywnego wpływu na środowisku jest kluczowa. SP 1210N ma niskie zużycie energii, krótki czas nagrzewania, energooszczędny tryb uśpienia i toner o zwiększonej wydajności. Dzięki tym cechom oszczędza czas i energię redukując przy tym koszty i ilość odpadów. Wszystkie produkty Ricoh są zgodne z międzynarodowym standardem Energy Star. To oznacza, że podczas dostarczania energii potrzebnej do funkcjonowania urządzenia, zużywana jest mniejsza ilość CO2.

  Aficio™SP 1210N to nowość w ofercie Ricoh w zakresie sprzętu cyfrowego dla biur. Ricoh obecnie posiada jedną z największych linii drukarek, kopiarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych, jak i zaawansowanych rozwiązań z zakresu oprogramowania.

  Źródło: Informacja prasowa

  Szybki kontakt

  Partnerzy: