Szukanie zaawansowane

Nokia J

Stylowa słuchawka Bluetooth Nokia J

Autor: Redakcja · 31 sierpnia 2011, o godz. 19:29
Kategoria: Nowe, Telefony · Tagi: bluetooth, Nokia, Nokia J
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 684

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Do polskich sklepów trafiła właśnie słuchawka Nokia J. To małe, stylowe urządzenie otrzymało już trzy nagrody za design – z Red Dot na czele. Osoby, które dużo podróżują samochodem docenią ją jednak nie tylko za wzornictwo i materiały wykonania, ale także za świetną jakość dźwięku i komfort obsługi.

Reklama

 • Nokia J znajduje się w specjalnym uchwycie i posiada funkcję Always Ready - gdy dzwoni telefon wystarczy włożyć słuchawkę do ucha i zacząć rozmowę, po zakończeniu odkłada się słuchawkę do uchwytu.  

  Słuchawka Nokia J, kompatybilna z praktycznie każdym telefonem wyposażonym w funkcję Bluetooth, gwarantuje użytkownikowi najwyższą jakość dźwięku podczas rozmowy. Aktywna redukcja szumów tła, redukcja pogłosu oraz szumu wiatru z technologią DSP (Digital Signal Processing) sprawiają, że rozmówca jest doskonale słyszany. Zewnętrzny hałas izolują także wkładki douszne, a automatyczna regulacja głośności pomaga dostosować głośność do otoczenia, w jakim znajduje się użytkownik.

  Nokia J jest bardzo prosta w obsłudze. Nie trzeba jej włączać ani wyłączać. Wystarczy wyjąć urządzenie z uchwytu, aby połączyło się z telefonem. Wydajny akumulator zapewnia do 5 godzin rozmów już po godzinie ładowania słuchawki. Po zakończonej rozmowie wystarczy włożyć ją ponownie do uchwytu, aby przeszła w stan czuwania (nawet do 3 miesięcy). Niewątpliwym ułatwieniem jest także rozbudowana funkcja Multipoint. Dzięki niej użytkownik może połączyć się z dwoma telefonami jednocześnie lub telefonem i komputerem czy laptopem.

  Nowa słuchawka w kształcie litery J ma niewielkie rozmiary (47,4 mm długości, 12,5 mm szerokości i 6,4 mm wysokości) i jest bardzo lekka (8g), co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.   

  Sugerowana/Orientacyjna cena: 299 zł

  Źródło: Informacja prasowa

  Szybki kontakt

  Partnerzy: