Szukanie zaawansowane

NaviBot Silencio

Dobry wzór sprzątania

Autor: Redakcja · 25 sierpnia 2011, o godz. 19:06
Kategoria: Nowe, AGD, Dom · Tagi: NaviBot Silencio, robot, Samsung, Visionary Mapping
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 674

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

NaviBot Silencio, wykorzystując inteligentną technologię Visionary Mapping™, tworzy i zapamiętuje mapę domu. Aby sprzątać wyjątkowo precyzyjnie, nowy odkurzacz został wyposażony w ulepszony system czujników oraz funkcję poruszania się wzdłuż ścian. Teraz robot firmy Samsung, wykonuje swoje zadania nie tylko szybciej i dokładniej, ale również dużo ciszej.

Reklama

 • Szybki, dokładny i samodzielny – taki jest nowy odkurzacz NaviBot Silencio. Doceniony nie tylko za zastosowanie najnowszych technologii, ale także za nowoczesną formę.

  Finalista konkursu Dobry Wzór 2011

  Innowacyjność odkurzacza Samsung NaviBot Silencio zagwarantowała mu miejsce w finale konkursu organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego - Dobry Wzór 2011, w kategorii Sfera Domu. Według jury zaokrąglona i płaska bryła odkurzacza nawiązuje do form wysoko zaawansowanych robotów. Z kolei zastosowanie techniki mikroprocesorowej pozwala pozostawić cały proces odkurzania inteligentnemu urządzeniu.

  Szybkie i dokładne sprzątanie

  Aby sprzątać wyjątkowo dokładnie, NaviBot Silencio został wyposażony w nowe oprogramowanie oraz większą ilość czujników. Dodano również funkcję poruszania się wzdłuż ścian i zwiększono prędkość odkurzacza. Robot sprzątający posiada małą, zintegrowaną kamerę cyfrową, która wykorzystując system Visionary Mapping™ pozwala stworzyć i zapamiętać mapę domu. Dwa procesory efektywnie przetwarzają dane i dokładnie obliczają położenie odkurzacza względem przedmiotów, mebli oraz bazy dokującej, dzięki czemu NaviBot Silencio ustala najlepszą trasę odkurzania i omija przeszkody. Urządzenie może pracować nieprzerwanie przez 90 minut. Gdy akumulator jest wyczerpany, odkurzacz wraca najkrótszą drogą do stacji dokującej, aby naładować baterie. Po naładowaniu powraca na miejsce, w którym przerwał czyszczenie i automatycznie wznawia pracę.

  Dopasowany do potrzeb

  NaviBot Silencio został wyposażony w delikatną polerkę z mikrofibry, która pomaga dbać drewniane podłogi i panele. Zastosowanie trybu Turbo, pozwala wyczyścić mocno zabrudzone miejsca i dywany. Aby jak najlepiej przystosować urządzenie do różnych potrzeb użytkowników, Samsung wyposażył je aż w osiem różnych trybów czyszczenia, między innymi: tryb automatyczny, tryb Max, tryb miejscowy lub manualny.

  Gadżet z intuicją

  NaviBot Silencio posiada 39 inteligentnych czujników, zapewniających mu sprawne, bezkolizyjne poruszanie się po domu. Dzięki sensorom odkurzacz omija przeszkody, które znajdą się na jego drodze. Odpowiednie czujniki wykrywają krawędzie schodów i zapobiegają wplątywaniu się kabli. Z kolei zastosowanie miękkiego i szerokiego, gumowego zderzaka chroni meble. Urządzenie potrafi bez trudu pokonać progi i listwy podłogowe o wysokości nawet półtora centymetra, a jeśli wjedzie na nowy rodzaj podłoża – natychmiast dostosuje do niego sposób czyszczenia.

  Miłośnik ciszy

  NaviBot Silencio wykorzystuje technologię AirPath, która umożliwia cichą pracę robota. Urządzenie emituje 8 razy mniej hałasu niż konwencjonalny odkurzacz, dlatego podczas jego pracy można swobodnie rozmawiać przez telefon lub oglądać telewizję.

  Doskonałe usuwanie sierści zwierząt

  NaviBot Silencio posiada technologię Samsung Pet Hair Care. Specjalne szczotki przystosowane do zbierania kłaczków i sierści oraz grzebień ochronny utrzymują w czystości domowe powierzchnie. NaviBot Silencio jest o 95% skuteczniejszy w zbieraniu sierści zwierząt z podłoża niż inne odkurzacze tego typu.

  Wirtualny strażnik

  NaviBot Silencio oferuje także funkcję ograniczania przestrzeni - system Virtual Guard™ - tworzy w pomieszczeniu niewidoczną barierę o maksymalnej długości 4 metrów. Może ona działać na zasadzie wirtualnego płotu, oddzielającego przestrzeń, którą odkurzacz ma ominąć lub jako wirtualny przewodnik, wyznaczający kolejność sprzątania pomieszczeń.

  Sugerowana cena detaliczna wynosi 2699 zł.  

  Sugerowana/Orientacyjna cena: 2699 zł

  Źródło: Informacja prasowa Samsung

  Szybki kontakt

  Partnerzy: