Szukanie zaawansowane

Swift TAB

Pierwszy w Polsce tablet od LG

Autor: Administrator · 13 sierpnia 2011, o godz. 10:24
Kategoria: Nowe, Inne · Tagi: LG, swift tab, tablet
Średnia ocena: 4.0, wszystkich ocen: 657

Ocena użytkowników

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.

Swift TAB od LG wprowadza użytkowników w niesamowity świat multimediów 3D. Nakręcone kamerą filmy w trójwymiarze można następnie wyświetlić na ekranie telewizora 3D w rozdzielczości HD 720p za pośrednictwem portu mini HDMI lub umieścić w dedykowanym portalu YouTube 3D.

Reklama

 • Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie niesie ze sobą technologia trójwymiarowego obrazu warto skorzystać z TV LG Cinema 3D, który nagrane filmy 3D wyświetli dla całego grona znajomych i przyjaciół. 

  Swift TAB może posłużyć również jako odtwarzacz multimedialny, a zgromadzone na nim filmy, zdjęcia, użytkownicy mogą przesyłać i oglądać w rozdzielczości Full HD 1080p na telewizorze. 

  Niech moc będzie z wami Dzięki dużej mocy obliczeniowej, zapewnionej przez dwurdzeniowy procesor NVIDIA Tegra 2 o częstotliwości 1 GHz, przeglądanie stron internetowych przebiega bez opóźnień, a aplikacje uruchamiają się bardzo szybko. Tablet wyposażony jest w system operacyjny Android 3.1 Honeycomb.

  Najnowsza platforma Google, zoptymalizowana pod kątem tabletów, rzeczywiście sprawia, że korzystanie z tego urządzenia jest łatwe i przyjemne. Android 3.1 obsługuje wyższe rozdzielczości i aplikacje opracowane specjalnie z myślą o tabletach, takie jak Google Google Maps 5 i Google Talk. Ponadto czyni obsługę łatwiejszą, oferując bardziej intuicyjny interfejs użytkownika, przypominający interfejs komputera osobistego. Właściciele tabletu mogą bez problemu sprawdzić poranną prasę, pocztę email, prognozę pogody, czy kupić bilet na samolot. 

  LG Swift TAB posiada ekran o przekątnej 8,9 cala i szerokości 149,4 mm, a waży jedynie 630 gram, co czyni go bardziej mobilnym i wygodnym w użytkowaniu. Dzięki tym wymiarom można go wygodnie trzymać jedną ręką, schować w dowolnym miejscu i z łatwością wsunąć do małej teczki. Użytkownicy nie tracą przy tym wysokiej jakości obrazu. Rozdzielczość 1280 x 768 WXGA zapewnia wyjątkowo realistyczne obrazy wyświetlane w pełnym formacie panoramicznym. 

  Wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi sprawiają, że może ono towarzyszyć właścicielowi niemal cały dzień, w każdej sytuacji. Kamera po stronie wyświetlacza oraz specjalna funkcja umożliwiają przeprowadzanie wideokonferencji, a złącze do ładowarki samochodowej sprawia, że może on posłużyć jako nawigacja. Tablet pozwala także na zabawę w gronie przyjaciół i rodziny. 

  Zaawansowanych i standardowych graczy ucieszy szeroki wybór gier dostępnych w jakości porównywalnej z grami na konsole, które można pobrać przy użyciu aplikacji Tegra Zone, płynnie obsługiwanej na tablecie LG Swift TAB. 

   Produkt dostępny jest już na rynku otwartym oraz u operatora Plus GSM w ofercie biznesowej. 

  Informacje o firmie LG Electronics
  LG Electronics jest jednym z największych na świecie producentów innowacyjnych urządzeń elektronicznych, produktów do telekomunikacji mobilnej oraz sprzętu gospodarstwa domowego dla klientów indywidualnych. Ma 84 filie na całym świecie i zatrudnia ponad 84 000 pracowników w 115 oddziałach. LG, który w 2008 r. osiągnął w skali globalnej sprzedaż 44,7 mld USD, składa się z pięciu działów: Home Entertainment (elektronika dla domu), Mobile Communications (telekomunikacja mobilna), Home Appliance (sprzęt gospodarstwa domowego), Air Conditioning (klimatyzacja) oraz Business Solutions (rozwiązania dla biznesu). Należy do czołowych producentów płaskich ekranów telewizyjnych, urządzeń audio i wideo, telefonów komórkowych, klimatyzatorów i pralek. Dzięki podpisaniu długoterminowej umowy stał się globalnym i technologicznym partnerem Formuły 1™. W ramach tego porozumienia LG zyskało wyłączne prawa do używania nazwy i prawa marketingowe jako oficjalny dostawca urządzeń elektronicznych, telefonów komórkowych i urządzeń do przetwarzania danych dla Formuły 1.

  Informacje o dziale LG Electronics Business Solutions
  Dział Business Solutions firmy LG Electronics jest największym na świecie producentem rozwiązań informacyjno-rozrywkowych dla firm. Oferuje bogaty asortyment najwyższej klasy urządzeń i rozwiązań cyfrowych, w tym monitorów LCD, wyświetlaczy, samochodowych rozwiązań informacyjno-rozrywkowych oraz systemów zabezpieczających. LG jest liderem w branży, wprowadza na rynek wyjątkowe, inteligentne i niezawodne usługi oraz urządzenia dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Dział ten, który w 2008 r. osiągnął na całym świecie sprzedaż o wartości 4,3 mld USD, wykazuje ciągły i szybki wzrost.  

  Źródło: Informacja prasowa LG

  Szybki kontakt

  Partnerzy: