Szukanie zaawansowane
Nota prawna

Informujemy, iż zawartość i struktura przedmiotowego serwisu Świat technologii (www.swiattechnologii.pl) chroniona jest prawami autorskimi.

Treść utworów zawartych w serwisie Świat Technologii nie może być powielana i rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób, w tym także elektroniczny lub mechaniczny na wszelkich polach eksploatacji, włącznie z kopiowaniem, digitalizacją i zamieszczaniem w sieci Internet, bez pisemnej zgody właściciela serwisu Świat Technologii.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody właściciela serwisu Świat Technologii jest zabronione, poza wyjątkami określonymi w powszechnie obowiązujących przepisach prawa, takich jak dozwolony użytek w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). 

Odpowiedzialność z tytułu naruszenia wyżej opisanych praw będzie dochodzona na drodze postępowania sądowego. 

Właściciel serwisu Świat Technologii nie ponoszą odpowiedzialności za treść innych stron www zamieszczonych pod podanymi w treści tekstów adresami, ani też nie gwarantują ich aktualności.

Właściciel serwisu Świat Technologii nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane komentarze. 

Szybki kontakt

Partnerzy: