Szukanie zaawansowane

Polskastacja.pl z Samsungiem

Internetowe radio PolskaStacja.pl teraz na platformie Smart TV i na urządzeniach mobilnych Samsung

Autor: Administrator · 29 listopada 2012, o godz. 09:23
Kategoria: Nowe, RTV, Audio, Telefony, Dom, Internet · Tagi: android, polskastacja.pl, Samsung, Smart TV

Jedna z największych polskich internetowych rozgłośni radiowych, PolskaStacja.pl – jest już dostępna na platformie Samsung Smart TV oraz na urządzeniach mobilnych Samsung z systemem Android.

Teraz, użytkownicy telewizorów i odtwarzaczy Blu-ray z platformą Samsung Smart TV z serii E, a także użytkownicy urządzeń mobilnych Samsung, takich jak tablety GALAXY Note 10.1, GALAXY Tab 2, smartfony GALAXY Note II, GALAXY S III i aparat GALAXY Camera mogą słuchać radia PolskaStacja.pl niezależnie od tego czy są akurat w domu, w podróży czy w drodze do pracy.

PolskaStacja.pl to aktualnie jedna z najbardziej popularnych internetowych stacji radiowych w kraju. Najbogatsza aktualnie na rynku oferta programowa obejmuje m.in. aż 78 tematycznych bloków muzycznych podzielonych na gatunki i dostępnych dla słuchaczy za darmo. Muzyka biesiadna, folk, jazz, pop, rock, indie rock, soul, RnB czy lounge to tylko niektóre z propozycji. 

Aplikacja Radio Internetowe PolskaStacja poszerza tym samym portfolio aplikacji dostępnych na platformie Smart TV – obecnie wszystkich aplikacji jest już ponad 400. Interaktywna platforma Smart TV to nowoczesna technologia zamieniająca telewizor w domowe, multimedialne centrum rozrywki.

Najnowsze telewizory Samsung Smart TV z serii ES7000 i ES8000 wykorzystują trzy technologie: Smart Interaction – telewizor rozpoznaje gesty, polecenia głosowe, a nawet twarz użytkownika i powoduje, że tradycyjny pilot staje się uzupełnieniem (użytkownicy mogą włączyć i wyłączyć telewizor, regulować poziom głośności, aktywować wybrane aplikacje lub aktywować przeglądarkę internetową), Smart Content – udostępnianie zdjęć, notatek i innych informacji w internetowej chmurze, a także możliwość wybrania i oglądania większej liczby filmów, seriali, treści dostępnych na żądanie, programów muzycznych, sportowych czy edukacyjnych dostępnych w Samsung Apps oraz Smart Evolution – zestaw zapewniający użytkownikom możliwość wykorzystania nowych funkcji i treści, które pojawią się w telewizorach Samsung w przyszłości.

Co ważne, aplikacja PolskaStacja.pl w wersji na urządzenia mobilne Samsung z systemem Android, pozwala na korzystanie w tym samym czasie także z innych aplikacji. Daje to komfort bycia zawsze na bieżąco z najświeższymi informacjami z kraju i ze świata, a także na obcowanie z dowolnie wybraną muzyką bez konieczności ciągłego przełączania aplikacji. Ponadto, funkcja Alarmu pozwala na włączenie wybranego bloku muzycznego o wcześniej zaplanowanej godzinie, a wbudowana wyszukiwarka tekstów piosenek umożliwia błyskawiczne odnalezienie i zapoznanie się z tekstem wybranego utworu.

Źródło: Informacja prasowa Samsung

Szybki kontakt

Partnerzy: