Szukanie zaawansowane

Inteligentny dom, Personal Cloud, Integrated Defense over the Cloud

Najnowsze rozwiązania internetowe od ZyXELa na CeBIT 2012

Autor: Administrator · 15 lutego 2012, o godz. 12:20
Kategoria: Nowe, Dom, Internet · Tagi: Integrated Defense over the Cloud, Inteligentny dom, Personal Cloud, zyxel

Na tegorocznych targach CeBIT 2012 w Hanowerze ZyXEL zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania, dotyczące optymalizacji funkcjonalności oraz łączności z Internetem.

Prezentacje ZyXEL będą dostępne dla gości targów w dniach 6-10 marca br. na stanowisku C58 w hali numer 13. 

W Hanowerze ZyXEL przedstawi projekt „Inteligentny Dom”, który ma za zadanie ułatwić ludziom funkcjonowanie w świecie Internetu. Operatorzy i dostawcy usług telekomunikacyjnych będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami umożliwiającymi dostarczanie wymagających usług i aplikacji dla domu. Dowiedzą się także, jak optymalizować usługi, jakie wymagania mają klienci i w jaki sposób można im sprostać. Projekt „Inteligentnego Domu” będzie prezentowany na żywo na stoisku ZyXELa.

Na targach CeBIT 2012 ZyXEL zaprezentuje także rozwiązanie „Personal Cloud”. Technologia ta jest oferowana przez nowe pamięci masowe ZyXELa z serii NSA300 i wspierana przez Polkast – światowej klasy lidera technologii „cloud”. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z wysokiej wydajności przesyłanych strumieni HD nie tylko w całym domu, ale również mobilnie poprzez “Mobile Apps”. Funkcja ta umożliwia wygodne i proste zarządzanie plikami multimedialnymi z poziomu popularnych smartfonów przy zabezpieczonym dostępie w prywatnej sieci połączeń (personal cloud). 

Biznesowe rozwiązania ZyXELa są nieustannie rozwijane o nowe zaawansowane funkcje i skupiają się na efektywnej komunikacji, która przedkłada się na wysoką produktywność i sprawne funkcjonowanie biznesu. Rozwiązanie „Integrated Defense over the Cloud” zapewni klientom korporacyjnym korzyści z optymalnego połączenia kablowego i bezprzewodowego z Internetem oraz dostęp przez zintegrowaną platformę wyposażoną w wiele funkcji ułatwiających zarządzanie. Zaawansowane zabezpieczenia w rozwiązaniach ZyXELa zostały przetestowane przez ponad 400.000 firm.

Aby ułatwić klientom dostęp do Internetu, ZyXEL oferuje rozwiązania oraz produkty sieciowe wzbogacone o zaawansowane technologie DSL oraz światłowodowe. Podczas pokazu na targach CeBIT 2012 przedstawionych zostanie wiele prezentacji, dotyczących m.in. technologii 4G LTE, VDSL2, urządzeń CPE (Customer Premise Equipment) oraz światłowodowych urządzeń abonenckich, dzięki którym operatorzy mogą dostarczać do klientów wiele różnych usług. 

Źródło: Informacja prasowa Zyxel

Szybki kontakt

Partnerzy: