Szukanie zaawansowane

Dwie nagrody EISA 2011 dla LG

Telewizor CINEMA 3D Smart TV 55LW650S, zestaw kina domowego LG Smart 3D Blu-ray™ HX966TZ/TZW

Autor: Administrator · 22 sierpnia 2011, o godz. 13:01
Kategoria: RTV, Dom, 3D · Tagi: 3D, Blue-ray, CINEMA 3D Smart TV 55LW650S, eisa, LG, Smart 3D Blu-ray™ HX966TZ/TZW

Nowoczesny telewizor CINEMA 3D Smart TV 55LW650S zajął pierwsze miejsce w kategorii najlepsze „Europejskie rozwiązanie kina domowego 3D”. Natomiast w klasyfikacji najlepszy “Europejski system kina domowego 5.1” zwyciężyło kino LG Smart 3D Blu-ray™ HX966TZ/TZW.

Nagrody EISA przyznane zostały przez przedstawicieli 50 magazynów o tematyce multimedialnej z 19 krajów w całej Europie i są jednymi z najbardziej prestiżowych i obiektywnych w branży elektroniki konsumenckiej. 

Telewizor 55LW650S CINEMA 3D Smart TV jest oferowany wraz z wygodnymi, bardzo lekkimi okularami polaryzacyjnymi, co sprawia, że oglądanie telewizji 3D w większych grupach, na przykład z rodziną lub w gronie przyjaciół, staje się jeszcze przyjemniejsze. Co więcej domownicy nie muszą martwić się ładowaniem okularów, gdyż są one zawsze gotowe do użycia. Dzięki konwersji obrazu z 2D na 3D, model 55LW650S rozwiązuje problem niewielkiej ilości treści trójwymiarowych, dotykający użytkowników posiadających poprzednie modele telewizorów 3D. Stwarza to nieograniczone możliwości oglądania wszystkich ulubionych programów w trójwymiarze. Ponadto telewizor 55LW650S, uzyskał oznaczenie „Flicker-Free” (bez efektu migotania) nadane przez organizacje certyfikujące TÜV i Intertek. Ostry, jasny trójwymiarowy obraz oferowany przez ten model gwarantuje, że użytkownicy mogą dłużej cieszyć się obrazem 3D bez odczuwania bólów i zawrotów głowy, które towarzyszyły starszym modelom.

 Model 55LW650S zapewnia większy komfort oglądania dzięki szerokiemu kątowi widzenia. Pozwala to użytkownikom cieszyć się obrazem 3D niemalże z każdej pozycji w pomieszczeniu. Aby uczynić oglądanie jeszcze przyjemniejszym, model 55LW650S oferuje funkcje Video-on-Demand oraz Smart Share, które pozwalają błyskawicznie udostępniać treści innym urządzeniom cyfrowym w domowej sieci.

 Doskonałym uzupełnieniem modelu 55LW650S jest urządzenie HLX56S 3D Blu-rayTM, gwarantujące najwyższy poziom domowej rozrywki. To stylowe, kompaktowe urządzenie zapewnia najwyższej jakości odtwarzanie treści w formacie 3D Blu-rayTM oraz doskonały, dynamiczny dźwięk o mocy 4.1/430W. Bezprzewodowy subwoofer nadaje dźwiękowi głębszego wyrazu, zaś funkcja WiFi DirectTM umożliwia łatwe udostępnianie plików bez konieczności korzystania z hotspotu. Wraz z pełną funkcjonalnością Smart TV, HLX56S zapewnia również łatwy dostęp do treści Premium od LG, a aplikacja LG Remote zamieni każdy smartfon z systemem Android oraz iOS w multimedialny pilot, przy pomocy którego można z łatwością sterować TV oraz kinem.

 System HX966TZ/TZW to kluczowy element domowej rozrywki w najlepszym wydaniu, obejmujący odtwarzanie w formacie 3D Blu-rayTM oraz dynamiczny, głęboki dźwięk o mocy 1100 W. Urządzenie ma elegancki wygląd i można je zamontować na ścianie. Ponadto funkcje Wi-Fi DirectTM oraz LG Smart TV zapewniają najwyższy poziom domowej rozrywki oraz dostęp do dodatkowych treści od globalnych i lokalnych dostawców. Za pośrednictwem systemu HX966TZ/TZW można pobrać spersonalizowane aplikacje LG, które dodatkowo uatrakcyjnią domową rozrywkę.

Również sam system może być sterowany aplikacją LG Remote, którą można pobrać z Android Market. System posiada dwa wejścia i jedno wyjście HDMI. Bezprzewodowe głośniki tylne zapewniają dodatkową głębię dźwięku i ograniczają liczbę nieestetycznych przewodów w pomieszczeniu. 

Źródło: Informacja prasowa LG

Szybki kontakt

Partnerzy: