Szukanie zaawansowane

Manta Multimedia - Rebranding

Manta Multimedia planuje rebranding marki!

Autor: Administrator · 02 sierpnia 2011, o godz. 09:51
Kategoria: RTV, AGD, Inne · Tagi: manta, manta multimedia

Firma Manta Multimedia, największy polski dostawca sprzętu RTV/AGD/Multimedia ujawniła plany rebrandingu marki.

„Manta Multimedia istnieje na rynku polskim od 1998 roku. W tym czasie firma przeszła olbrzymie zmiany – od małego dystrybutora akcesoriów komputerowych do jednego z największych dostawców sprzętu RTV, AGD i multimediów, a już wkrótce również producenta telewizorów 3D LCD, które będą powstawały w Polsce.” powiedział Bogdan Wiciński, CEO Manta Multimedia. „Firma ma świetną kadrę, w pełni wdrożony system ERP, certyfikaty ISO oraz własne patenty. Zmieniliśmy filozofię doboru sprzętu do naszej oferty. Atutem Manty jest nadal cena i funkcjonalność, jednak produkty są wybierane znacznie staranniej niż dotychczas. Te z bardzo niską ceną trafiły do submarek Hawk i Shark, zaś te z logo Manta przechodzą długą drogę testów pod kątem funkcjonalności i jakości, a do tego odznaczają się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. 

Chcemy aby również nasi klienci dostrzegli te zmiany, dlatego już niedługo Manta będzie miała nowe logo, stronę www, a produkty zyskają nowe projekty pudełek.” mówi Wiciński.    

Założona w 1998 roku Manta Multimedia to jeden z największych dostawców sprzętu RTV, AGD i multimediów w Polsce. Już niedługo firma rozpocznie produkcję telewizorów 3D LCD oraz LED w polskiej fabryce. Na rok 2012/2013 planowane jest uruchomienie własnego centrum dystrybucji w Polsce. Więcej informacji na temat zmian w firmie oraz nowych produktów już wkrótce! 

O firmie Manta Multimedia Sp. z o.o.
To jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV, akcesoriów komputerowych klasy common oraz AGD. Powstała w 1998 roku w Warszawie jako zwieńczenie pasji młodych ludzi światem komputerów, gier i wirtualnej rzeczywistości internetowej. Pierwszym produktem firmy była przystawka do konsol PRO ACTION REPLAY, następnie pojawiła się jedyna w ówczesnym czasie uniwersalna do konsol i komputerów kierownica z dźwignią biegów i hamulcem ręcznym. Firma szybko poszerzyła asortyment o odtwarzacze DVD, nagrywarki, akcesoria komputerowe oraz wyświetlacze LCD, kina domowe oraz sprzęt drobnego AGD. Wkład twórczej myśli, entuzjazm i zdobywane doświadczenia przyniosły znakomite efekty w postaci sprzętu dostosowanego do potrzeb i oczekiwań klientów. Firma prężnie się rozwija i ma ambitne plany wprowadzając najnowsze rozwiązania technologiczne oraz markowe podzespoły w produktach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadzony został nowy system obsługi serwisowej RMA, poszerzający zakres i jakość oferowanych usług. Manta Multimedia dystrybuuje swoje produkty przede wszystkim poprzez wielkie i wyspecjalizowane sieci handlowe na terenie całego kraju. Współpracuje także z przedsiębiorstwami dystrybucyjnymi z całej Europy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sprzedaż produktów odbywa się również poprzez sklepy internetowe. Szybka dostawa i kompleksowa obsługa stanowią silne atuty firmy. Więcej informacji na stronie www.manta.com.pl, www.manta.tv, najnowsze newsy na http://www.facebook.com/MantaMultimedia   

Źródło: Informacja prasowa

Szybki kontakt

Partnerzy: